Elektrik Tadilat İşleri

 Bina, ev, villa, site, fabrika, otopark, işyerleri gibi yapıların içinde bulunan kuvvetli akım, zayıf akım tesisatlarında ve otomasyon konularında, kablo altyapısı, sigorta panoları, her türlü genel ve lokal iç- dış aydınlatmalar, priz tesisatları ve değişimleri, topraklama tesisatları, UPS kesintisiz güç kaynağı tesisatları, dizel jeneratör tesisatları, yıldırımdan korunma paratoner tesisatları, Alçak – Orta gerilim dağıtım panoları, elektrik sayaç panoları ve sayaç değişimleri, Uydu anten işleri, kompanzasyon panoları, yangın alarm tesisatları, aspirasyon havalandırma fan montaj ve onarımları, kamera CCTV sistemleri ve güvenlik alarmları altyapısı arızalarının tamiri, bakım onarım, ölçüm, yenileme konularında tecrübeli ekibimizle sizlere en iyi ve ekonomik çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

 

Yapılan araştırmalarda yapılarda yaşanan ELEKTRİK KÖKENLİ YANGINLARIN %80 lik diliminin zaman içinde geçirgenliğini, iletkenliğini kaybetmiş kablo altyapısından ve doğru seçim yapılmamış veya özelliğini yitirmiş sigortalardan kaynaklandığı tespit edilmiştir.

 

Yapıya ait sigortalar olası aşırı akım değişmelerine karşı sağlıklı korumayı teoride sağlar. Lakin pratikte sürekli enerji altında çalışan sigorta kesiciler zamanla özelliğini yitirebilir veya tüketim artmıştır ve sigorta malesef aynı değerde kalmış, değiştirilmemiştir.

 

Yapıya ait kablo altyapısı ölçümü, bakım, onarım, ve yenileme çalışmaları ve sigortaların kontrol ettirilmesi kullanıcı tarafından en çok önemsenmesi gereken konuların başında gelmelidir.

Yeni yapılacak işleriniz, hali hazırda bulunan sisteminizin revizyonu, bakım ve onarımı konusunda günümüzde sürekli yenilenen kanunlar ışığında iş sağlığı ve güvenliği konularını ve konuyla ilgili yasal mevzuatları da göz ardı etmediğimizi bilmenizi isteriz.

 

Bize ulaştığınızda ekiplerimiz size ücretsiz yerinde inceleme ve keşif yaparak, isteğiniz doğrultusunda fiyat uygunluğu ve kaliteyi göz önünde bulundurarak en kısa sürede projelendirir, tekliflendirir ve onayınıza sunulur.Onaylamanız halinde olabilecek en kısa sürede çalışma tamamlanır.

 

En iyi reklamın koşulsuz müşteri memnuniyeti olduğu ilkesine inanan firmamızla tanıştığınızda, doğru kişilerle beraber olduğunuzu anlayacaksınız.

 

Biz her ne kadar işimizde profesyonel olsak da, arızasız, problemsiz, masrafsız günler dileriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir